Září 2007

Hrad Indest

25. září 2007 v 11:08 | Princezna Margareta z Barsonu |  Indest
Tak takhle nějak vypadá nádherný hrad Indest v zimě.
Hrad byl postaven už kdysi dávno, ale jeho přesné datum
se neví. Leží na hoře Esfia nedaleko nádherného jezera, na
které je z Indestu výhled. Když jsme tento hrad nalezli, byl
osamocený a zpustošený. Společnými silami jsme ho
zrekonstruovali do této podoby. Tak ať se vám tu líbí.....

1. Soutěž o Eragonovi!!!!!!!

13. září 2007 v 17:21 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Soutěže a získávání bodů
A máme tu první soutěž!!!! Tentokrát bude o knize Eragon, tak se snažte je to jednoduché, tak se snažte. Body se nechte překvapit a odpovědi zasílejte mě na Lady-Asmar@seznam.cz
1. Co je to Aberon?
2. Kdo je podle Broma mnohem silnější než příroda zamýšlela?
3. Co je Brom zač?
4. Proč se Brom zarazil, když mu eragon řekl, že se jeho drak jmenuje Safira?
5. Co dělal Brom v Carvahallu?(povolání)
6. Jak Brom zemřel?
7. Kde Eragon našel Safiřino vejce a při jaké příležitosti?
8. Kde byla vězněná Arya?
9. S kolika lidmi mluvil Solembum?(kromě Angeli)
10. Do koho se Eragon zamiluje?

Pozor změna!!!! Literatura

12. září 2007 v 14:54 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Učení
Milý žáci. I když Vás tu není mnoho, tak jsem se rozhodla založit první předmět jímž je Literatura. Probereme různé fantasy spisovatele, ale podíváme se i do světa filmů. Horoskopy jsem se rozhodla vypustit z důvodu velmi málo znalostí na toto téma. Jestli máte zájem, přihlašte se na Lady-Asmar@seznam.cz
Děkuji za pozornost a přejí krásný den
Lady Asmar

Povinné potřeby

10. září 2007 v 17:35 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Nákupní vesnička
Tak když budete chtít něco koupit (podrobný návod je v úvodu) napište paní Vašeho města nejen co kupujete, ale také jaké má číslo. Káždé ukončení indestovského roku Vám ubereme ubereme ingoust, pergamen i brk. Ingoust se vypotřebuje pergamen dojde a brk se zlomí. Nic skrátka nevydrží věčně.... Přeji příjemný nákup.
1. Modrý inkoust 2 zlatky
2. Barevné inkousky (6ks) 10 zlatek
3. Inkoust měnící barvu (1 ks) 4 zlateky
4.Inkoust s brken 3 zlatky
5. Pergamen s brkem a ingouten 6 zlatek
6. Brk a pergamen 3 zlatky
7. Pergamen s pečetí 2 zlatky
8. Brk měnící barvu 2 zlatky

Jak můžete nakupovat?

10. září 2007 v 16:38 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Úvod
Kkyž se přihlásíte, dostanete na účet 50 bodů. Ty si můžete proměnit za peníze, ale pozor! Zpět to nejde. Za každých 10 bodů jsou 2 zlatky. Za ty si můžete nakoupit co jen uznáte za vhodné. Ale má to jeden háček. Bez brku, ingoustu a pergamenu nemůžete psát soutěže ani úkoli, takže nemůžete dostat body! Jak si je proměňovat? Jednoduše. napíšete zprávu paní Vašeho města. Zpráva MUSÍ obsahovat kolik bodů chcete proměnit. A neexistuje žádný 1 bod ani 50,69 bodů. Nejmenší počet, který můžete uvést je 10 bodů a nesmí to být desetinné číslo. když už tak půl bodu. Jestliže nám napíšete desetinné číslo, zaokrouhluje se to dolů a Vám strhneme 5 bodů! Opět si zapisujeme kolik máte peněz tak se nesnažte podvádět! Když máte proměněné peníze můžete napsat opět paní svého města co byste si rádi pořídili a ona vám odečte peníze a připočte Vám to na účet.Kdyby jste měli nějaký dotaz můžete napsat na adresu, která je napsaná v úvodu.
Děkuji za pozornost Princezna Asmar z Lasanitu

Nákupní vesnice

10. září 2007 v 16:09 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Nákupní vesnička
Vítám Vás v nákupní vesnici jménem Typakara! Zde si můžete pořídit věci užitečné i neužitečné, jen tak pro radost. Některé věci třeba budete potřebovat na vyučování, některé zase pro napsání úkolu či soutěže. Nějaké zase na plesy a ,,sportovní" utkání jiné pro svoje vlastní potěšení. nechť se Vám tu líbí!

Přihláška

9. září 2007 v 17:43 | Lady Margareta |  Přihláška
Před vyplnění přihlášky, si prosím přečtěte úvod
Přihlášky posílejte na Indest@centrum.cz (NE do komentářů)
Vaše indestské jméno:
Vaše indestské příjmení:
Váš e-mail:
muž/žena
Vaše oblíbená barva:
Zájmy:
Preferujete nějaké město do kterého byste chtěli být zařazeni? Lasanit nebo Barson (P.S.: nezaručujeme, že do něj budete zařazeni, má to jen usnadnit naše rozhodování kdyby jsme si nebyli jistí)
Pokud máte icq(není to povinné, ale je to pro případné spojení s Vámi):
UPOZORNĚNÍ: Nějaká jména nejsou zcela vhodná. Jsou to obvykle jména z knih a filmů. Pokud uznáme, že to jméno co jste si vybrali není vhodné, pošleme vám zprávu a vy si prosím vymyslete jiné!!!

K úvodu

9. září 2007 v 17:27 Úvod
Vítám Vás. Tento blog bude sloužit jako virtuální pevnost Indest. V okolí je několik měst ale jen tři budou určeny pro Váši domáctnost. Je jím Lasanit a Barson. Stačí mi napsat přihlášku na adresu: Indest@centrum.cz
Pak budete zařazeni do jednotlivých měst. My, tedy já a má společnice zakladatelka, Vás zařadíme do měst,která se stanou vaším domovem a pro které budete také sbírat body za různé soutěže. Později, až to budeme mít trocho zaběhlé možná přibydou i předměty na které se můžete, ale nemusíte přihlásit. Samozdřejmě za ně také budete dostávat nějaké body. Dále si za určitý počet bodů můžete koupit nějaké věci. Ovšem to kolik jste získali bodů si musíte hlídat sami, protože to nebude nikde nebude napsané. Ale pozor! My si to budeme hlídat také, tak si nemyslete, že si můžete jen tak přičítat body za nic!
Potom co od vás obdržíme přihlášku, vy od nás dostanete odpověď s městem do kterého jste byli zařazeni, adresu na které se nachází a heslo s kterým se dostanete dovnitř přes blog.cz. OPOVAŽTE SE ZMĚNIT HESLO NEBO PŘEDĚLÁVAT RUBRIKU NĚKOHO JINÉHO!!! Také určíme jednoho pomocníka, který bude pomáhat paní města, neboli jedné ze zakladatelek a také ,,práskat" jakoukoli ošklivou věc od ostatních. Od nich očekáváme veškerou loajálnost! Každý bude mít rubriku se svým ,,indestovským" jménem které si určí v přihlášce a může si jí jakkoli upravit. pak tam budou rubriky se vzdělovacími prostředky kam může psát JEN PANÍ DANÉHO MĚSTA, JEJÍ POMOCNÍK a po případě paní ostatních dvou měst.
Kdyby jste měli nějaké otázky napište nám na výše uvedenou adresu.
S pozdravem Princezna Asmar z Lasanitu