Únor 2008

Tak ale!

29. února 2008 v 14:24 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Čtěte!!!!!
Tak teda ale! Dnes je poslední termín na odevzdání domácího úkolu z literatury a dostala jsem to jen od Strify!!!! pokud nemáte nějaké rozumné vysvětlení na neodevzdání, tak mi to pošlete nejpozději do neděle! Pak strhávám body!
Jinak znovu chválím Scerr za krásný článek v novinách!
S přáním příjemného (a plného dělání úkolu z literatury) dne
Lady Asmar

Článek- výprava do Šejkonu

26. února 2008 v 17:23 | Scerr Recia Ghae |  Noviny-IndestTimes
Výprava do ruin Šejkonu:
Kdysi to bylo zřejmě krásné město,dnes je však opuštěnými zříceninami uprostřed lesů. Všichni na něj postupně zapomínají a co z toho vznikne- moderní Avalon? Za chvíli už ani nikdo nebude vědět, že tam nějaký město bylo. Já například sama zapoměla, kdo tam vůbec vládl? A moc mi nedochází, proč toho město vlastně upadlo? Že by ho zničili příšery? Sauronovo oko se snad probudilo? Duchové z nějakých zapovězených jeskyní? Ééé, to poslední je celkem blbost- zapomeňte na to...
Dost mi to vrtalo hlavou, jako takový ti mouční červíci, který fakt nesnáším. Tak jsem zbalila foťák panasonic, obula pohorky a vydala se na tůru do Šejkonu.
Cesta to byla obtížná... furt samý skákání z kopce na kopec, z větve na větev, z pařezu na pařez...
Prodění přes Šejkonské močály taky nebyla žádná procházka...

Další soutěž

21. února 2008 v 18:02 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Soutěže a získávání bodů
Tak mám tady další soutěž! Kdo mi napíše z jaké knihy je král Elessar(nebo taky Estel a má ještě jedno jméno, kterým bych Vám napověděla už přespříliš) (a královna Undomiel, což Vám musí napovědět), dostane ode mě krásných 25 bodů! A to je dost, když uvážím, že máte kamaráda interneta a kdo zná tu knihu (chci přesný díl) musí to vědět....( Lady-Asmar@seznam.cz )
S přáním krásného dne
Lady Asmar

První adopce

8. února 2008 v 19:25 | Lady Margareta z Barsonu |  Čtěte!!!!!
Uskutečnila se první adopce!!!! Takže Scerr Recia Ghea se stala adoptivní matkou Strify Bloody. Přeju moc štěstí v rodiném životě! Tímto si můžete založit do svých rubrik rodokmen atd. A každý přibylo 20 bodů. A pro ostatní: doufám, že tohle nebylo naposledy a že se vás ještě hodně najde pro adopci.....
S přáním krásného dne Lady Margareta

Literární soutěž!!!!

8. února 2008 v 19:07 | Lady Margareta |  Soutěže a získávání bodů
Je tady první únorová soutěž. Tentokrát se trochu podíváme na literaturu, konkrétně na rýmování. Takže o čem soutěž bude: za úkol budete mít k daným slovům vymyslet minimálně jedno slovo, které se s ním rýmuje (jako les-pes atd.), ale čím jich bude více, tím více dostanete bodů!!! Zde jsou slova:
Leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad a prosinec.
Jistě jste poznali, že jde o všechny měsíce v roce. Je to tak=)) Tak honem do práce, budu rozdávat body i za rychlost!!!! Odpovědi posílejte na LadyMargareta@seznam.cz.

Do pondělí 4.2.2008!!!!!

2. února 2008 v 18:15 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Učení
Máte už opravdu poslední možnost se přihlásit na Literaturu!!!!!! V pondělí 4.2.2008 uzavírám přihlášky a pomalu, ale jistě dám vědět přihlášeným co a jak!!! Kdo by se případně přihlásil úpozdě, musí si počkat do dalšího termínu!!! Což neslibuju, že vůbec bude, ale doufám že ano... (přihlášky na Lady-Asmar@seznam.cz)
S přáním krásného dne
Lady Asmar

Tak něco k úvodu...

1. února 2008 v 18:46 | Scerr Recia Ghae |  Noviny-IndestTimes
Ahojky lidi!!
Možná si myslíte, že psát nějaký noviny, nebo je dokonce číst, je děsná nuda. V tom případě udělám všechno proto, abych vás vyvedla z omylu. A pokuď se mi to nepodaří, nebude to můj problém. Každej máme svoje názory, svoje komentáře, svoje práva a svoji svobodnou vůli, takže jestli se vám nebude líbit co píšu, klidně mi to vzdělte. V tom případě si ovšem nechce nadávky, případně sprosté výrazy, protože ty mě obvykle pěkně namíchnou a pak za sebe neručím, i když se umím ovládat.
Co bude v novinách? Krom spousty pravopisných chyb se pokusím shánět zajímavosti z Lasanitu i z Barsonu, možná vyfotím i nějaký ruiny z Šejkonu a budu pátrat, proč toto město vlastně zaniklo. Budu přidávat obrázky, recenze knih, filmů, her a pod. Možná začnu i něco psát na poračování a budu to zveřejňovat s každým vydáním... každopádně, budu se snažit, aby tui nikdy nebyla nuda, ani nouze o články.
S tímhle článkem slvnostně slibuji, že budu zachovávat autorská práva (to samé chci i po vás) a že se budu snažit, aby všichni oibyvatelé Indestu byli s mou prací spokojení. Pokud ne, okamžitě rezignuji. A pokud tu nebude alespoň jeden článek měsíčně, můžete mi zaslat stížnosti na mail (Scuro@seznam.cz)... to je vše...
Vaše Scerr Ghae...

Další předměty v učení!!!!

1. února 2008 v 16:17 | Princezny Asmar z Lasanitu a Margareta z Barsonu |  Učení
Milí studenti!!!
Máme tu další dva předměty!!!! Tím jsou Kouzelní tvorové a Slavné osobnosti z kouzelného světa!! Přihlásit se na ně můžete na e-mailu indest@centrum.cz !!! Dále chceme upozornit na poslední možnosti přihlášení na Literaturu!!! (na ten se přihlašuje na Lady-Asmar@seznam.cz) A prosíme Vás aby jste se více účastnili soutěží. Nejsou těžké a myslíme, že si najdete deset minut ve Vašem vzácném čase, když my si najdeme minimálně půl hodiny, abychom je připravili!
S přáním krásného dne
Lady Asmar a Lady Margareta