Tak něco k úvodu...

1. února 2008 v 18:46 | Scerr Recia Ghae |  Noviny-IndestTimes
Ahojky lidi!!
Možná si myslíte, že psát nějaký noviny, nebo je dokonce číst, je děsná nuda. V tom případě udělám všechno proto, abych vás vyvedla z omylu. A pokuď se mi to nepodaří, nebude to můj problém. Každej máme svoje názory, svoje komentáře, svoje práva a svoji svobodnou vůli, takže jestli se vám nebude líbit co píšu, klidně mi to vzdělte. V tom případě si ovšem nechce nadávky, případně sprosté výrazy, protože ty mě obvykle pěkně namíchnou a pak za sebe neručím, i když se umím ovládat.
Co bude v novinách? Krom spousty pravopisných chyb se pokusím shánět zajímavosti z Lasanitu i z Barsonu, možná vyfotím i nějaký ruiny z Šejkonu a budu pátrat, proč toto město vlastně zaniklo. Budu přidávat obrázky, recenze knih, filmů, her a pod. Možná začnu i něco psát na poračování a budu to zveřejňovat s každým vydáním... každopádně, budu se snažit, aby tui nikdy nebyla nuda, ani nouze o články.
S tímhle článkem slvnostně slibuji, že budu zachovávat autorská práva (to samé chci i po vás) a že se budu snažit, aby všichni oibyvatelé Indestu byli s mou prací spokojení. Pokud ne, okamžitě rezignuji. A pokud tu nebude alespoň jeden článek měsíčně, můžete mi zaslat stížnosti na mail (Scuro@seznam.cz)... to je vše...
Vaše Scerr Ghae...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama