Článek- Dospívání?

1. března 2008 v 21:43 | Scerr Recia Ghae |  Noviny-IndestTimes
Dospívání?
Docela mě zajímalo, jak asi dospívají víly? S jednou jsem se setkala. Ani jsem nevěděla, že je to skutečná víla. Bylo to, když jsem se vracela z výpravy do Šejkonu. Stopla jsem si ji a ona mě svzla svým autem. Připadala mi jako fajn holka, i když jsem díky šedým vlasům jen ztěží odhadla věk. Vypadala dost mladě. Ty vlasy mě ani nepřekvapovaly, páč žiju v Lasanitu a tam je to samá víla a pod. To že je víla, mi řekla až během cesty. Byl to docela šok. Měla krásný fáro, značkový šaty a vypadala, jako kdyby se buď vracela z přednášky na soukromé vysokoškolské univerzitě, nebo z porady nějakých akcionářů. To první v případě, že je mladá a to druhý v případě, že ty vlasy jsou rozhodující.
Z rozhovoru s ní vyplynulo, že před dvěma lety dostudovala obchodní akademii a se dvěma přáteli založili stavební firmu. A protože její přátelé byli člověk a elf, zakázky se jim hrnuli ze všech stran. Právě se vracela z práce. Když si všimla mého velice udiveného výrazu, zeptala se, jestli mě moc udivuje víla studující obchodní akademii. Odpověděla jsem podle pravdy. Nešlo ani o údiv jako spíš o to, jak moc mě to zajímá. Pověděla mi svůj příběh. Narodila se v jednom hlubokém lese- případ lesní víly. Její rodiče byli přísní a potrpěli si na tradice, ale ona potkala jednoho ze svých dvou přátel. Člověka. Naučil ji číst a psát a řekl jí, že podle toho jak rychle se to naučila, je geniální. Tak přemluvil její rodiče, aby mohla chodit do školy. Tam potkali zbytek z trojice- elfa, ani ne tak geniálního, jako spíš znalce lidí i jiných bytostí. Věděl přesně co která rasa chce, nebo co který jednotlivec chce. Byli bezva trojka. Yumi, hlavní postava tohoto příběhu, si tajně podala přihlášku na obchodní akademii. Vzali ji. Musela to říct rodičům. Její matka nakonec svolila, se svým otcem je však pohádaná do teď. Pak si společně sehnali investory, finance a založili firmu, která jim už dva roky bezvadně klape.
Samozřejmě jsem zírala- víla studující na obchodní akademii! Takže rodiče, jestli vaše dcera nebo syn, o kterém myslíte, že tráví volný čas čicháním do kytek, učí se šermovat nebo procházkami lesem, přesvěčte se. Možná svého dospívajícího potomka najdete s knihou na klíně, nebo závodit, který drak bude dřív v cíly. ovšem, není třeba z toho dělat drama- stačí si o tom promluvit, pochválit potomkovi kvality a projít všechna plus i mínus. A pak se jednoduše dohodnout.
Což mi připomělo, co asi teď dělá Strify? Asi jí pudu zkontrolovat....
Vaše Scerr Recia Ghae.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L4dy Strify Bloody L4dy Strify Bloody | E-mail | Web | 2. března 2008 v 12:07 | Reagovat

Mami,ty ses hrozna xD ja z tebe nemuzu.Vzdyt ty vis,co delam...Chodim po lese nebo jezdim s princeznou na vylety...Ostatne jsi cetla ty clanky.tesim se na nas vylet :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama